Kaimiņi izsakās par lietuviešu pāri, kura mājā atrasti divu zīdaiņu līķi

© AP/ SCANPIX/LETA

Likumsargi kādā ēkā Dienvidvelsā atraduši divu zīdaiņu mirstīgās atliekas. Tiek ziņots, ka ēkā, kur atrasti mirušie mazuļi, dzīvojis kāds lietuviešu pāris, vēsta portāls "15min.lt".

Kā liecina britu presē publicētā informācija, tad policija uz konkrēto ēku izsaukta sestdien ap plkst.08.00 no rīta. Bērnu mirstīgās atliekas atrastas ēkā, kur tobrīd uzturējušies divi 37 un 47 gadus veci vīrieši un 29 gadus veca sieviete. Pēc policijas ierašanās visi trīs aizturēti.

Iedzīvotāji, kuru māja atradusies līdzās aizturēto miteklim pastāstījuši, ka nekad nav dzirdējuši vai redzējuši, ka šajā mājā jebkad būtu bijuši bērni. "Policija mūs informēja, ka šeit ieradušies cita incidenta dēļ, bet pēc ierašanās atraduši zīdaiņu mirstīgās atliekas," britu medijiem pastāstījuši kaimiņi.

"Tas ir šokējoši. Es redzēju, kā policija izņem divas "somas" ar ķermeņiem. Tās nebija pieaugušu cilvēku izmērā," atklājis kāds šokētais aculiecinieks.

Policija turpina izmeklēšanu un lūgusi atsaukties ikvienu, kuram ir plašāka informācija par notikušo konkrētajā ēkā.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais