Mežciemā policija pamana dīvainu auto, kas naktī brauc uz kapiem

© Aivars Ķesteris/F64

Dzērājšoferis, kas vizināja savus draugus, bija bezgala izbrīnīts, ka viņš nonācis policijas redzeslokā mirklī, kad kompānija devusies uz kapiem. Iereibušajai trijotnei noteikti nebija mērķis apciemot apbedījuma vietu, bet gan klusā vietā turpināt cilāt pudeles, vēsta "Degpunktā".

Iereibušo vīriešu kompāniju braucam uz kapiem pamanīja Mežciemā patrulējošā pašvaldības policijas ekipāža. Likumsargu nojauta, ka šoferis iespējams lietojis alkoholu, apstiprinājās:

“Lūdzot uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, vīrietis skaidroja, ka viņam ne vadītāja aplieības, ne tehniskās pases. Vizuāli apskatot transportlīdzekli, varēja redzēt, ka tas ir pamatīgi bojāts.”

Notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas darbinieki, kuri vīrietim veica alkohola koncentrācijas pārbaudīja. Pie stūres pārkāpējs bija sēdies vairāk nekā divu promiļu reibumā.

Vēlāk vīrietis tika nogādāts iecirknī.

Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais