Jauna informācija Īrijā pazudušās grūtnieces no Latvijas lietā

© AP/ SCANPIX/LETA

2015.gada pavasarī Īrijas policija izplatīja paziņojumu, kurā lūdza palīdzību kāda pazuduša pāra meklēšanā. Kā toreiz izrādījās, tad viena no pazudušajām personām ir Anastasija Varslavāne. Šīs nedēļas sākumā publicētaja jauna informācija pazudušā pāra lietā.

Kā vēsta "Dublin Live", tad Īrijas pilsoņa un viņa latviešu draudzenes nogalināšanu atbildīgi kādas noziedzīgās grupas locekļi. Pēdējo reizi 2015.gadā pāris redzēts īpašumā, kas pieder noziedzniekam Korneliusam Praisam.

Likumsargiem ir aizdomas, ka pāris ticis nolaupīts un pēc tam nogalināts. Tiesa, viņu mirstīgās atliekas joprojām nav atrastas.

Līdz šim brīdim slepkavības lietā aizturētas un nopratinātas piecas personas, tomēr nevienam no viņiem pagaidām nav izvirzītas apsūdzības slepkavībā. Noziedzīgā grupas, kas, iespējams, vainojama arī šo cilvēku slepkavībā, jau iepriekš bijusi "slavena" ar pastrādāto noziegumu apmēru un veiktajām slepkavībām.

Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais