Šaušalīga slepkavība svētdien notikusi Kalifornijā

© youtube.com / Ekrānuzņēmums

Vīrietis Kalifornijā apsūdzēts par savu četru bērnu un viņu vecmāmiņas nogalināšanu pagajušajā nedēļas nogalē.

29 gadus vecais Germarkuss Lamārs Deivids tiek apsūdzēts par bērnu un viņu vecmāmiņas nāvējošu nošaušanu ģimenes mājās Lankasterā, otrdien paziņoja Losandželosas apgabala prokuratūra.

"Nevienai ģimenei nevajadzētu piedzīvot šāda veida traģēdiju, it īpaši, ja iespējamais vainīgais bija atbildīgs par viņu aizsardzību," teikts apgabala prokurora Džordža Gaskona paziņojumā. "Mūsu birojs ir sazinājies ar ģimeni, lai nodrošinātu nepieciešamos pakalpojumus un atbalstu šajā grūtajā laikā."

Policija uz notikumu vietu devās ap pulksten 22.30. 28. novembrī, kur viņi atrada sievieti ar vairākām šautām brūcēm, ziņo Fox 11.

Veicot papildu izmeklēšanu, viņi atrada arī vienu jaunu meiteni un trīs zēnus ar šautām brūcēm ķermeņa augšdaļā. Visi pieci upuri tika atzīti par mirušiem notikuma vietā. Upuri identificēti, kā 51 gadu vecā Ērika Englanda, kā arī Deivida bērni — 11, 7, 2 un 1 gadu veci, otrdien paziņoja apgabala prokuratūra.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais