Purvciemā noticis asiņains kautiņš

© Dāvis Ūlands/F64

Kādā incidentā Purvciemā nežēlīga varmākas uzbrukumā cietuši divi cilvēki – kāds vīrietis un pusmūža vecuma kundze, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Lai arī Purvciema ielas jau sen zaudējušas krimināla nostūra auru, laiku pa laikam tur tomēr atgadās kas tāds, kas raisa policistu interesi.

Pēdējie asumi Purvciemā risinājušies tikai pirms pāris dienām.

“Plkst. 00.30 Rīgas pašvaldības policijā saņemta informācija, ka notiek kautiņš. Darbinieki pamanīja, ka uz ielas guļ sieviete un vīrietis, un vēl viens vīrietis blakus runāja pa telefonu. Tika nosūtītas vēl divas policijas ekipāžas, kuras aptaujāja lieciniekus,” norāda policijā.

Liecinieki apgalvoja, ka uzbrucējs centies fiziski ietekmēt arī lieciniekus.

Neoficiāli zināms, ka cietušie un aizturētais savā starpā bijuši pazīstami, taču to, kas bijis par iemeslu tik asiņainam kautiņam, nu būs jānoskaidro Valsts policijas darbiniekiem.

Krimināli

Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".