Pļavniekos autobuss ar pasažieriem iekļūst avārijā; vainīgais aizbēg

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Kāds šķietami apdullis vieglā auto šoferis Pļavniekos, Rīgā saskrējās ar pasažieriem pilnu autobusu, bet no avārijas vietas aizlaidās, vēsta “Degpunktā”.

Satiksmes negadījumā Keldiša ielā, Rīgā iekļuva pasažieru autobuss, kam strauji priekšā izbrauca automašīna “Audi Q5”. Vieglā spēkrata šoferis veica apgriešanās manevru braukšanai pretējā virzienā un, izstūrējot uz galvenā ceļa, nepalaida sabiedrisko transportu.

Avārijas apstākļi šķita skaidri, līdz “Audi” šoferis sāka stāstīt, ka braucis vienā virzienā ar autobusu un pasažieru pārvdātājs viņam uztriecies, bojājot sānus. Šāda faktu sagrozīšana “Rīgas satiksmes” darbiniekiem lika domāt, ka te būs vajadzīga ne tikai policijas palīdzība, bet arī alkometrs.

Padzirdot, ka tiks prasītas ekspertīzes, “Audi” šoferis ieleca spēkratā un aizmuka.

Policija meklēja aizdomīgo šoferi, taču pa karstām pēdām neatrada. Patlaban sākta administratīvā lietvedība un braucējam tik un tā vēlāk būs jāskaidro bēgšanas iemesli. Pat, ja reibumu pierādīt neizdosies, arī ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšana ir vērā ņemams pārkāpums un zaudējumi, kas nodarīti autobusam, vaininiekam būs jāsedz no savas kabatas.

Krimināli

Zagļi pagājušajā nedēļā apzaguši kādu īpašumu Bauskas pusē, Vecsaules pagastā. Nozagto preču vērtība pārsniedz 5000 eiro. Īpašnieki grib brīdināt citus un aicina turēt acis vaļā. Varbūt izdodas atklāt noziedzniekus un atgūt pazudušās mantas, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais