VIDEO: dzērājšoferim Rīgā uzspīd neticama veiksme

Ilustratīvs attēls © Dmitrijs Suļžics /F64

Kādam ”Volkswagen” automašīnas vadītājam uzspīdējusi neticama veiksme, kad dzērumā, pamatīgā ātrumā šķērsojot 11. novembra krastmalu viņš piezemējies ļaužu pilnajā Strēlnieku laukumā. Šo braucienu, kas varēja beigties arī krietni vien bēdīgāk, piefiksējušas pilsētas videonovērošanas kameras, vēsta TV3 raidījums ””Degpunktā”.

5. septembrī, pašā pilsētas centrā, pie Latviešu strēlnieku laukuma risinājušies notikumi, kas tikai veiksmīgas sakritības pēc beidzās bez cilvēku upuriem.

Laikā, kad uz ielas atradušies desmitiem automobiļu un simtiem ļaužu, kāda ”Volkswagen” vadītājs gandrīz izraisījs šausminošu avāriju.

Par laimi, no sadursmes ar kādu citu ”Volkswagen” šķīruši daži centimetri, pēc kā zemu lidojošais auto, kas tobrīd jau bija cietis sadursmē ar divām apmalēm, jau ar izšautiem gaisa spilveniem un pārsistām riepām piezemējies zālienā, līdzās gājēju ietvei.

Tobrīd klātesošajiem atlicis vien šausmās ieplest acis, kad auto stūrētājs, par spīti nule notikušajam, pagaidījis, lai gaisa spilvens nedaudz nolaiž gaisu un, jau atkal devis gāzi grīdā, lai turpinātu ceļu. Protams, ka ziņa par šādu notikumu nodota tuvākajai patruļai, savukārt aculiecinieki, steiguši uz notikuma vietu auto braucēju apturēt. Un par laimi, viņiem tas arī izdevies.

“Mašīnai bija pārsistas priekšējās riepas un nostrādāja arī drošības spilveni, kā rezultātā vadītājs, iespējams, guvis traucas. Uz notikuma vietu aizbrauca NMPD un konstatēja, ka vadītājam palīdzība nav nepieciešama,” norāda policijā.

Līdz ko mediķi devušies prom, notikuma vietā ieradušies arī ceļu policisti, kuri ar pārsteigumu uzlūkoja šoferi, kurš laiku īsinājis snaužot uz aizmugurējā sēdekļa.

Rezultātā, notikuma vietā konstatēts, ka vīrietis pie auto stūres bija sēdies vairāk nekā divu promiļu reibumā, līdz ar to, par auto vadīšanu viņš var aizmirst uz daudziem gadiem. Taču, jāteic, ka viņam paveicies - daži centimetri, pa labi, vai kreisi un šīs dienas iznākums varētu būt bijis daudz nepatīkamāks, un, iespējams, administratīva soda vietā, viņam draudētu pat kriminālatbildība.