Varonīgi. Likumsargi izglābj vīrieti no pašnāvības

© Rūta Kalmuka/F64

Ventspils pilsētas pašvaldības policija 28. augustā plkst. 21:48 saņēma telefonzvanu no kāda vīrieša, kurš runāja par pašnāvību.

Turpinot sarunu ar vīrieti, tika noskaidrots, ka vīrietis atrodas Pārventā, kādas daudzstāvu mājas kāpņutelpas augšējā stāvā, pretī veikalam “Mājai un dārzam”, precīzu adresi vīrietis neatklāja.

Saruna ar vīrieti tika turpināta, un vienlaicīgi uz notikuma vietu nosūtīta patruļekipāža, kuras uzdevums bija noskaidrot vīrieša atrašanos vietu, lai novērstu nelaimi.

Dažu minūšu laikā patruļekipāža ieradās notikuma vietā, konstatēja kāpņutelpu, kurā atradās vīrietis un viņu veiksmīgi nocēla no trepju margām 9.stāvā.

Vīrieša medicīniskajai apskatei izsaukts neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kuri vīrieti nogādāja stacionārā.

Krimināli

Erina Trūdija Patersone no Austrālijas šobrīd gaida tiesas spriedumu. Tīši vai netīši, to vēl nav izdevies noskaidrot, bet viņa, pagatavojot maltīti vīra radiem, trīs no tiem nogalinājusi, raksta "Australian Broadcasting Corporation".

Svarīgākais