Vadītājs bezsamaņā; Liepājā džips iebrauc bērnu rotaļu laukumā

Liepājā ceturtdien ap pulksten 14.05 Valsts policijā (VP) saņemta informācija, ka Dunikas ielā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Kā vēsta "liepajniekiem.lv", sākotnēja informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu ”Volvo”, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ izbrauca cauri bērnu rotaļu laukumam un ietriecās kokā, informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.

Cilvēki nav cietuši, policija skaidro negadījuma iemeslus.

Negadījuma vietā portāls novēroja, ka ”Volvo” džips sadragājis rotaļu laukuma žogu, rotaļu konstrukcijas, velosipēdu statīvus, arī līdzās laukumam esošo dzelzs vingrošanas konstrukciju.

Aculiecinieki pieļauj, ka autovadītājam bijušas veselības problēmas - džips Dunikas ielā iegriezies no Ganību ielas un vadītājs tobrīd pie stūres esot bijis saļimis, iespējams, bezsamaņā. Alkohola reibums viņa izelpā neesot konstatēts. Brīdī, kas džips braucis cauri rotaļu laukumam, tajā bijuši divi bērni, kuri, par laimi, stāvējuši nomaļus.

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais