VIDEO: Rīgā pusaudžus naktī izseko aizdomīgs tipiņš

© Dāvis Ūlands/F64

Lai arī Rīga šķiet samērā droša pilsēta, kā izrādās, dažādu savādu notikumu šeit netrūkst. Piemēram, pavisam nesen kāds ārkārtīgi aizdomīgs vīrietis vismaz 40 minūtes izsekojis divus pusaudžus, kuri nakts vidū kājām devušies mājās, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Īsi pēc pusnakts viena no galvaspilsētas policijas patruļām nosūtīta uz Brīvības ielu palīgā diviem nepilngadīgiem pusaudžiem, kuri naksnīgajās ielās bija nonākuši ļoti nepatīkamā situācijā - viņiem mājupceļā uzglūnējis kāds aizdomīgs tipiņš.

Par lielu izbrīnu kārtības sargiem, pēc pāris minūtēm ierodoties norādītajā vietā, krustojumā stāvējuši ne tikai abi puikas, kuri lūguši palīdzību, bet arī pats iespējamais ļaundaris: “Mēs nākam no centra puses. Viņš nāk līdzi jau kādas 40 minūtes. Viņš nav tāds agresīvs, bet mēs… (..) Mēs nokavējām tramvaju,” policistiem stāstīja pusaudži.

Savukārt aizdomīgais vīrietis apgalvojis, ka dzīvojot vienā adresē: “Es puikas pavadu uz mājām. Viņi dodas uz mājām, uz Mežaparku. (..) Es viņus pavadu, jo pēdējais tramvajs jau aizgājis. Viss normāli.

Likumsargi abus jaunekļus uzaicinājuši policijas busiņā, savukārt vīrietim, kurš jau ne pirmo reizi nonācis policistu redzeslokā, lūguši uzrādīt kādu personu apliecinošu dokumentu. Pēc kā, ielūkojušies datubāzēs, kur atklājies, ka vīrietis šobrīd izsludināts meklēšanā.

Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".