Rīgā vīrietis draud nodurt policistus

© Publicitātes foto

6. marta pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu namu Sarkandaugavā, kur tika saņemta sūdzība par kaimiņu skaļu mūzikas klausīšanos.

Ierodoties notikuma vietā, policistus kāpņu telpā sagaidīja kāds ēkas iedzīvotājs, kurš norādīja uz attiecīgo dzīvokli, kurā kaimiņš visu dienu skaļi klausās mūziku. Vīrietis policistiem arī minēja, ka skaļais kaimiņš uz aizrādījumiem par miera traucēšanu neesot reaģējis, kā arī esot draudējis ar nazi.
Tuvojoties dzīvoklim, policisti skaļo mūziku dzirdēja jau kāpņu telpā. Pēc vairākkārtējas klauvēšanas durvis atvēra manāmi iereibis vīrietis. Trokšņotājs mūziku pēc policistu prasības izslēdza, un jau šķita, ka būs izdevies abus kaimiņus samierināt.
Taču mirkli vēlāk kamēr policisti turpināja noskaidrot visus apstākļus, vīrietis pēkšņi kļuva agresīvs - viņš novilka kreklu un virtuvē paķēra nazi, lamājoties un draudot policistiem viņus nodurt.
Ņemot vērā radušos situāciju, viens no policistiem izvilka dienesta ieroci un brīdināja, ka to pielietos, ja vīrietis nenometīs nazi zemē. Saprotot situācijas nopietnību, pārkāpējs izpildīja likumsarga prasības, un mirkli vēlāk tika aizturēts. Par notikušo uzsākts administratīvais process par sīko huligānismu.

Svarīgākais