VIDEO: Imantā aculieciniekus pārsteidz pamatīgi sabojātais BMW auto

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Ar visai nepatīkamu pārsteigumu otrdienas rīts sācies kādam “BMW” automašīnas īpašniekam. Viņa ceļmalā novietoto spēkratu ar krāsas baloniņu nopūtis kāds huligāns, vēsta raidījums "Degpunktā".

Šķiet ikviens, kas otrdienas rītā gāja vai brauca garām Jūrmalas gatves 101. namam, gribot negribot atskatījās uz apķēpāto “BMW”. Tiklīdz sociālajos tīklos parādījās spēkrata fotogrāfijas, šī ziņa ātri apauga ar baumām un dažādām spekulācijām. Notikumam vistuvāk esošie arī bija pārsteigti.

“Es vēl sešos no rīta uz darbu gāju, te vēl nekā nebija. Mašīna bija tīra. Neesmu akls, bija tīra. Kaut kas tāds pie mums ir retums.

Lai šādi paņemtu un nokrāsotu mašīnu. Grēks sūdzēties. Drošības ziņā pie mums ir normāli. Automašīnām stiklus neviens nesit, neložņā nekur,” stāsta vietējais iedzīvotājs Dmitrijs.

No komentāriem kameras priekšā saimnieki atturējās, bet aizkadrā pastāstīja, ka ienaidnieku viņiem neesot.

Avots

Krimināli

Alkohola un saules sasildīts, kāds vīrietis Vangažos nolēma pilsētas centrā izveidot “drifta” trasi. Atpūtas vietas mauriņā viņš ļāva vaļu sava “BMW” jaudai un, griežot saulītes, šķiet, piemirsa, ka īsti legāla šāda stila braukšana nav, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais