VIDEO! Apdzenot kravas auto, šoferis rada bīstamu situāciju uz Bauskas šosejas

© Pixabay

Sociālo tīklu lietotāju sašutumu radījis kāds atgadījums trešdien, 8. jūlijā, uz Bauskas šosejas. Pārgalvīgs autovadītājs gandrīz izraisījis frontālu sadursmi.

Bīstamā situācija radusies uz Bauskas šosejas, kad apdzenot kravas auto un iebraucot pretējā joslā, automašīna gandrīz izraisījusi frontālu sadursmi ar šajā joslā pretim tuvojošos spēkratu, ziņo aculiecinieki.

View this post on Instagram

A post shared by Sadursme (@sadursme) on

Situāciju iemūžināja pretim braucošā šofera video reģistrators.

Sociālajos tīklos cilvēki norāda arī filmētāja pārgalvību - redzot, ka auto cenšas apdzīt smago automašīnu un izbrauc uz pretējās joslas, vadītājs nesamazina ātrumu, bet tikai nedaudz nobrauc no ceļa braucamās daļas.

Atgādinām, ka apdzīt priekšā braucošo auto var tikai pārliecinoties, ka pretējā joslā neatrodas automašīna vai atrodas drošā attālumā, lai manevru varētu veikt laicīgi, atgriežoties savā braukšanas joslā.

Krimināli

Ar skaļu blīkšķi noslēdzās diena Zasulauka apkaimē. “BMW” markas automašīnas vadītājs ietriecās divās citās mašīnās, kas bija novietotas ceļa malā. Pēc negadījuma vīrietis saprata, ka viņam draud nopietnas nepatikšanas, un nolēma nemanāmi pazust no aculiecinieku skatieniem, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais