Vācijā notiesāts viltus ārsts, kurš pierunāja sievietes uz elektrošoku

© Pixabay

Vācijā 11 gadu cietumsods piespriests vīrietim, kurš uzdevies par dakteri un pierunājis sievietes un meitenes elektrošoka veikšanai, vēsta BBC.

30 gadus vecais vīrietis, kurš identificēts kā Deivids G., piedāvājis upuriem naudu, lai tie piedalītos viltus pretsāpju terapijas eksperimentos. Šādi viltus dakteris apmierinājis savas seksuālās tieksmes, norāda prokurori.

Viņš izmantoja Skype, caur kuru vēroja un filmēja upurus, kurus pierunāja izmantot sadzīves ierīces, lai saņemtu strāvas triecienu.

Vīrietis tika atzīts par vainīgu 13 gadījumos, kuros apsūdzēts par slepkavības mēģinājumu, vēsta Minhenes tiesa.

Deivids G. izmantojis sociālos tīklus, kuros meklējis sievietes, kuras pierunāt uz viltus terapijas eksperimentu, piedāvājot naudu līdz pat 3 000 eiro.
Jaunākā meitene bijusi vien 13 gadus veca.

Prokurors apgalvoja, ka vīrietis upuriem norādījis pirms elektrošoka pie deniņiem pielikt metāla priekšmetus, lai cilvēka smadzenes tiktu pakļautas elektriskajai strāvai.

Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais