Apmaiņā pret narkotikām māte atļāvusi seksuāli izmantot savu trīsgadīgo meitiņu

© Pixabay

Kāda māmiņa Amerikas Savienotajās valstīs, Floridas štatā, narkotiku dīleriem atļāvusi seksuāli izmantot savu trīsgadīgo bērnu apmaiņā pret narkotikām, vēsta "The Sun".

Trīsgadīgās meitenes mamma Seleste tiesā pastāstījusi, ka bērnu seksuāli iespaidojuši pedofili, kuri viņu izmantojuši "vismaz divas reizes nedēļā".

Seleste piebilda, ka viņai nevajadzētu runāt par notikušo un, visticamāk, sievietes vīrs Kevins būtu viņu piekāvis, ja viņa nepiekristu seksuālo aktu veikšanai.

Cietušās meitenītes vecmāmiņa skaidroja, ka bērns naktī nav spējis gulēt, jo ļaunprātīgās rīcības rezultātā ticis traumēts.

Seleste tiek apsūdzēta par ļaunprātīgu bērna izmantošanu un cilvēktirdzniecību. Tiesas spriedums tiks paziņots pirmdien.

Krimināli

Kāds autovadītājs Jelgavā, visticamāk, darba laikā iedzīvojās pamatīgās nepatikšanās. Ir aizdomas, ka vīrietis vadījis automašīnu apreibinošu vielu ietekmē, tādēļ likumsargi viņu aizveda uz ekspertīzi. Iespējams, šoferis izraisījis divus negadījums, vienā no tiem pazaudējot spēkrata durvis, bet otrā – riteni, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais