Trīsgadīgs puisēns ieslēdzas veļas mašīnā un iet bojā

© pixabay.com

Šokējoša nelaime notikusi Polijas ziemeļos, Slupskas pilsētā, kur bojā gājis trīsgadīgs puisēns, kurš, spēlējot paslēpes, ielīdis veļas mašīnā, vesta "Mirror".

Puisēns 18. jūnijā spēlējoties pats sevi ieslēdza veļas mašīnā.

Pēc sešām stundām bērns bija miris

Domājams, ka Marcels ar 5 gadus veco māsu spēlējuši paslēpes, kamēr vecāki bija devušies nosnausties. Pēc laika pieaugušie meklējuši, kur palicis zēns, jo vairs nedzirdēja viņu spēlējamies.

Marcelu ieslēgušos veļas mašīnā atrada viņa tēvs, kurš izsauca mediķus. Ierodoties "ātrajai palīdzībai", zēna stāvoklis bija kritisks. Ārsti pusotru stundu centās bērnu atdzīvināt pirms nogādāja uz netālo slimnīcā.

Diemžēl, pēc sešām stundām bērns bija miris. Autopsija uzrādīja, ka zēns gājis bojā skābekļa trūkuma dēļ. Policija uzsākusi izmeklēšanu, kuras laikā varētu apsūdzēt vecākus nolaidībā. Pašlaik zēna vecāki saņem psihologa palīdzību un nav spējīgi atbildēt uz policijas jautājumiem.Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".