SOCTĪKLOS: Mēģināts noslepkavot JKP biedru; raidītas piecas lodes

Attēlam ilustratīva nozīme © pixabay.com

Kā iepriekš ziņots, trešdienas rītā ap pulksten 8.40 Rīgā, Aizsaules ielā 1, notikusi slepkavība. Informācija liecina, ka nošauts Trasta komercbankas maksātnespējas administratora palīgs Mārtiņš Bunkus. Savukārt, sociālajos tīklos tiek ziņots par slepkavības mēģinājumu pret Jaunās konservatīvās partijas (JKP) biedru Ventspilī.

"Naktī no 19. uz 20.maiju Ventspilī bija slepkavības mēģinājums JKP biedram. Uz viņu tika raidītas piecas lodes un tikai laimīgas sakritības dēļ viņš palika dzīvs. Šobrīd notiek šī gadījuma izmeklēšana un ir ierosināta krimināllieta. Viens no iespējamiem motīviem - politiskais.
Likumsakarība vai sagadīšanās?

Trīs dienas pirms šīs slepkavības mēģinājuma kāds Ventspils deputāts vietējā laikraksta intervijā sacīja, ka sarakstu ar Jutu Strīķi liks pie sienas.
Ko nozīmē LIKT PIE SIENAS? To mēs varam katrs pie sevis apdomāt...
Bet neilgi pēc šīs intervijas notika uzbrukums mūsu JKP Ventspils nodaļas aktīvam biedram," norāda Anželika, ierakstam pievienojot bildes no notikuma vietas.

Krimināli

Lai ātrāk nokļūtu mājās, divi vīrieši nolēma izmantot vienu elektrovelosipēdu. Ar to arī braucēji pievērsa likumsargu uzmanību un galu galā tika pie soda ne vien par stūrēšanu divatā, bet arī braukšanu alkohola reibumā, vēsta "Degpunktā".