Medbrāli notiesā par divu pacientu nogalināšanu; izrādās miruši vēl 97

Attēlam ilustratīva nozīme © Scanpix

Lietā par medbrāli, kurš saņēma mūža ieslodzījumu par divu pacientu tīšu nogalināšanu, parādījušās vēl 97 gadījumi, kas saistīti ar vīrieša slepkavnieciskajām darbībām, vēsta "Mirror".

Slepkava, iespējams, vainojams vēl 97 cilvēku nāvē, iedodot nāvējošas injekcijas. Nīls H. jau izcieš mūža ieslodzījumu par divu pacientu nāvi.

Apsūdzētais atzinis, ka injicējis upuros nāvējošus medikamentus divās klīnikās Vācijas ziemeļos un centies viņus glābt, lai sevi parādītu kā varoni.

Ja vīrietis tiks atzīts par vainīgu, viņš kļūs par nežēlīgāko sērijveida slepkavu Vācijas vēsturē pēckara laikā.


Krimināli

Krievijā noticis šokējošs noziegums: gaišā dienas laikā netālu no tiesas ēkas, demonstratīvi neslēpjoties no videokameras vai garāmgājējiem, kāds vīrietis nogalināja federālo tiesnesi un pēc tam lēnām ar ķermeni darīja neiedomājamas lietas.

Svarīgākais