Ielūkojies numeroloģijas pasaulē un uzzini, ko šī diena tev nesīs!

© Publicitātes foto

Vai tici skaitļu spēkam? Vai vēlies uzzināt, ko skaitļi var atklāt par tavu personību, likteni un ikdienas notikumiem? Nepalaid garām jauno raidījumu "Skaitļu maģija", kas ik darbdienu būs pieejams portālā 1188play!

Kopā ar harizmātisko numeroloģi Ilzi Bunu - Lediņu dosimies aizraujošā ceļojumā pa skaitļu pasauli, iepazīstot dažādu numeroloģisko sistēmu principus, kā arī atklājot ciparu simbolisko nozīmi un to ietekmi uz dažādām mūsu dzīves jomām.

Raidījuma vadītāja Ilze Buna - Lediņa ir pārliecināta, ka katram ciparam ir sava nozīme, un ka, izprotot skaitļu valodu, mēs varam labāk izprast sevi, savstarpējās attiecības un apkārtējo pasauli. Raidījumā "Skaitļu maģija" viņa dalīsies ar savām zināšanām numeroloģijā un sniegs praktiskus padomus, kā tās pielietot ikdienas dzīvē. Ilze atzīst, ka arī viņai pašai numeroloģija ir palīdzējusi atvērt savu potenciālu: “Numeroloģija man deva impulsu - dari vairāk! Mans dzīves moto šobrīd ir - esi savas dzīves labākā versija!”

Viņa atzīst, ka numeroloģija palīdz iegūt ziņas gan par personīgo izaugsmi, ģimenes apstākļiem, bērniem, attiecībām. Arī sabiedrībā notiekošie procesi ir saistīti ar konkrētajiem datumiem. Piemēram, šie skaitļi spēj parādīt, kuras valstis ir tendētas uz agresiju, ar domu citos veicināt krīzes rašanos.

Tāpat no dzimšanas datuma vien ir iespējams apskatīt personas misijas, apziņas, realizācijas un dzīves būtības skaitļus, kas tad arī sniedz informāciju par konkrēto dzīves posmu, mērķiem un izaicinājumiem.

Izzinot skaitļu slēptos vēstījumus, raidījums “Skaitļu maģija” apskatīs katra datuma numeroloģiskos notikumus, sniedzot atbildes uz tādiem jautājumiem, kā - kādas iespējas vai šķēršļi šodien gaidāmi, no kā uzmanīties un kas mūs sagaida?

Skaties katras dienas aktuālo vēstījumu portālā 1188play, ļaujies skaitļu noslēpumainajam spēkam un atklāj jaunas iespējas!

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.