3 zodiaka zīmes, kuras vasarā atradīs īsto mīlestību

© unsplash.com

Ir klāt vasara un laiks piedzīvojumiem. Ukraiņu astrologi prognozē, ka šajā vasarā trim zodiaka zīmēm īpaši veiksies romantiskā ziņā, tās atradīs savu īsto un vienīgo.

Dvīņi

Šī vasara būs kā pagrieziena punkts Dvīņiem. Ja iepriekš metāties īslaicīgās aizraušanās, tad vasarā atradīsiet stabilu partneri. Sākums nebūs viegls, jo nevēlēsieties zaudēt savu neatkarību, tomēr esiet drosmīgi. Zvaigznes prognozē, ka šovasar atradīsiet tādas attiecības, kas mainīs jūsu dzīvi. Jūs sastapsiet kādu, kas atbildīs visām jūsu vēlmēm un gaidām.

Svari

Svari ir tie cilvēki, kur visbiežāk citu dēļ ir gatavi upurēt savas vajadzības, arī attiecībās, lai tikai saglabātu mieru. Bieži vien Svari atļauj, ka pret viņiem izturas tā, kā viņi negribētu, lai tikai nerastos konflikti. Šajā vasarā jums izdosies sastapt partneri, kas cienīs jūsu vēlmes un viedokli. Jūs atradīsiet radniecisku dvēseli, kas skatīsies uz dzīvi tā, kā jūs to darāt. Zvaigznes sola, ka vasarā izveidosiet jaunas attiecības ar partneri, kas cienīs jūsu vērtības.

Zivis

Zivis var būt lielas sapņotājas, kas savās domās ir izfantazējušas ideālās attiecības. Tomēr bieži vien fantāzijas nepiepildās un realitāte ir pavisam citāda. Nevajag pārstāt sapņot! Šovasar jums izdosies sastapt jaunu partneri, kas jūsu romantisko dvēseli piepildīs ar skaistu un stipru mīlestību. Jums izdosies atrast uzticamu partneri.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.