Cēsu pašvaldības darbinieks pēkšņi tiek pie lielas naudas

© Dmitrijs Suļžics /MN

Simtgades loterija un veiksme iepriecinājusi kādu vīrieti no Cēsu novada, kurš strādā pašvaldībā, vēsta "latloto.lv".

“Loteriju iegāde ir ikmēneša izklaide - tradicionāli iegādājos divas momentloterijas sev un divas sievai. Veiksmīgajā dienā devos apmainīt trīs laimīgās loterijas biļetes, kurās kopā bija 20 eiro laimests,” stāsta laimētājs, “izvēlējos četras Simtgades loterijas biļetes un devos mājās.”

“Mājās pie vakariņu galda nodomāju - vienkāršs vakars, kas nesola nekādus pārsteigumus,” viņš atklāj, “sāku kasīt Simtgades. Divās atklāju 5 eiro laimestu, bet trešajā - kā man sākumā likās - zem monētu simbola slēpās 1000 eiro. Skaļi iebļāvos un uzmanīgi ieskatījos laimīgajā Simtgades loterijas biļetē - hā, tomēr 10 000 eiro! Piedzīvoju tik lielu prieku, ka vairs negribējās vakariņot.”

Vērtīgais Simtgades loterijas 10 000 eiro laimests esot vīrieša otrais lielais laimests. “2018. gada februārī Simtgades loterijā laimēju 1000 eiro. Iespējams, tieši tāpēc tā ir mana iemīļotā loterija - man tajā veicas.”

Veiksminieks saka, ka viņa hobijs ir mazbērni, kurus laimests palīdzēs iepriecināt.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais