TOP 3 produkti, no kuriem var nomirt agrāk

© F64

Mēs visi zinām, ka ir neveselīgi produkti un ēdieni, kuru regulāra lietošana uzturā izraisa veselības problēmas. Bet ir arī saraksts ar pārtikas produktiem, kas tiek uzskatīti par veselīgiem, taču patiesībā tie var būt daudz kaitīgāki, vēsta prozoro.net.ua.

Tā pirmais produkts šajā sarakstā ir ķiploki. Šis augs ir ļoti populārs daudzās virtuvēs, un daudzviet to uzskata par veselības simbolu. Bet izrādās, ka ķiploki satur sērūdeņradi. Šis komponents spēj iekļūt smadzeņu šūnās un tās iznīcināt.

Arī augļu sulas var būt ne mazāk bīstamas. To lietošana pankreatīta, gastrīta vai čūlu gadījumā var paaugstināt skābuma līmeni kuņģī un veicināt slimības saasināšanos.

Un visbeidzot, ir vērts pieminēt populāro gardumu žāvētās plūmes. Daudzus augļus apstrādā ar sēra dioksīdu, tāpēc ļoti svarīgi tos rūpīgi nomazgāt, citādi no lielām problēmām izvairīties nevar.

Dzīvesstils

Bijusī Ukrainas TV galvenā redaktore Lelija Boravļeva savulaik bijusi populārā šova “Izmeklēšanu vada ekstrasensi” redaktore, kurā cilvēki ar ezotēriskām spējām mēģināja noskaidrot patiesību par kādu konkrētu notikumu. Tomēr ap šo raidījumu klīst diezgan daudz baumu. Daži ir patiesi pārliecināti, ka tā ir taisnība, bet citi, ka šovs ir iestudējums, vēsta Unian.net.