FOTO: Izsolē par iespaidīgu summu pārdotas "durvis", kas paglāba "Titānika" galveno varoni no nāves

© Ekrānuzņēmums no "YouTube"

"Heritage Auctions" izsoļu nams publiski paziņoja, ka tiks izsolīts unikāls koka gabals. Šis koka gabals ir nekas cits kā durvis, uz kurām gulēja Rouza, filmas "Titāniks" galvenā varone, vēsta "UPI".

Filmas aina, kur Rouza paglābjas no nāves uz koka durvīm, ir sirdi plosoša, jo tajā pašā mirklī bojā iet viņas mīļotais.

Šī ir daudzu cilvēku iemīļota filma, un brīžos, kad izsolēs tiek pārdots kāds no filmas rekvizītiem, cilvēku atsaucība ir ļoti liela.

Greznais koka gabals, kas tika pārdots kā daļa no "Planet Hollywood" filmu piemiņlietu izsoles, tika iegādāts par 718 750 ASV dolāriem.

"Bieži kļūdaini [koka gabals] tiek saukts par durvīm, greznā konstrukcija patiesībā bija daļa no durvju rāmja tieši virs pirmās klases atpūtas telpas ieejas," teikts izsoles mājaslapā.

Kā vēsta izsoļu nams, "durvis", kuras tika izmantotas filmā, tika radītas kā kopija no oriģinālā kuģa.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais