Neticama veiksme piemeklē kādu humpalu veikala pircēju

© Dmitrijs Suļžics/MN

Naudaszīmes bikšu kabatās nav retums mūsu ikdienā, tomēr pirms mazgāšanas vai atdošanas citam, kabatas tomēr pārbaudām. Tomēr kāds šortu bijušais īpašnieks nav bijis pietiekami vērīgs un bikses atdevis ar visu to kabatā esošo naudu.

Tas bijis labs ķēriens šortu jaunajam īpašniekam, kurš mikroblogošanas vietnē "X" raksta: "Atradu humpīšos šortus. Sanāk, ka vēl pat piemaksu dabūju. Kabatās 10.05$, šorti maksāja 1.19€"

Komentētāji iesaka aiziet uz bibliotēku: "Aizejiet uz bibliotēku, tur arī bez ieguldījuma var nopelnīt līdzīgā veidā. Nu kurš banknotes izmanto kā grāmatzīmes?!"

Kādam citam ar šortu pirkšanu gājis tieši tāpat: "Tā laikam tāda šortu īpatnība - man pirms dažiem gadiem humpalu šortu kabatā kaut kāda Jaunzēlandes monēta atradās"

Dzīvesstils

Bijusī Ukrainas TV galvenā redaktore Lelija Boravļeva savulaik bijusi populārā šova “Izmeklēšanu vada ekstrasensi” redaktore, kurā cilvēki ar ezotēriskām spējām mēģināja noskaidrot patiesību par kādu konkrētu notikumu. Tomēr ap šo raidījumu klīst diezgan daudz baumu. Daži ir patiesi pārliecināti, ka tā ir taisnība, bet citi, ka šovs ir iestudējums, vēsta Unian.net.