Skolotājas atklātība šokē bērnu

© pixabay.com

Bērnudārznieki un pirmo klašu skolēni auklītes un audzinātājas parasti sastop skolā un dārziņā, tāpēc atklāsme, ka skolotājs nedzīvo skolā, mazajos bērnos rada patiesu šoku.

Ieraksts mikroblogošanas vietnē "X": "Šodien mans piecgadīgais audzēknis uzzināja, ka es nedzīvoju skolā, savā klasē … pēc stundas aizgāja neraksturīgi kluss."

Komentētāji dalās ar savu pieredzi, kas ir līdzīga autores teiktajam: "Arī 1. klasēs skolā bērniem rodas jautājumi, kur dzīvo skolotājas. Daļai ir šoks, ka skola tiek aizslēgta un pa nakti neviena nav."

"Mums bērndārzniece arī joprojām brīnās, ka audzinātājas nedzīvo dārziņā. Bet vismaz vairs neapvainojas, ja saku, ka naktī dārziņš ir slēgts."

"Privātpraksē, kur strādāju, mazie mēdz prasīt, vai man vakaros ērti gulēt uz dīvāna, kas ir kabinetā. Sagrauju viņu ilūzijas, ka man vispār ir trīs darbi un ka kabinetā nedzīvoju. Acīs var redzēt, kā viņu pasaules uztvere pamainās."

Dzīvesstils

Narkologs psihiatrs Ruslans Isajevs pastāstīja par stipro alkoholisko dzērienu ietekmi uz aknām. Pēc speciālista teiktā, starp stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem aknām vismazāk kaitē rums - precīzāk, tas uz tām iedarbojas mazāk agresīvi, salīdzinot ar citiem dzērieniem. Viņš arī izcēla tekilu, vēsta "Medikforum".

Svarīgākais