Oho! Pārdošanā izlikta eksotiska sala, kuru var iegādāties ikviens, ja vien atļauj rocība

© Ekrānuzņēmums no "Instagram"

Daži sapņo iegādāties dzīvokli, citi māju, bet vēl kāds varbūt savu salu. Šobrīd pārdošanā pieejama eksotiska privātā sala Floridakīzā, kas atrodas Floridas arhipelāgā, vēsta "UPI".

Eksotisko salu ikviens var iegūt īpašumā, ja vien ir pieejami lieki 2,5 miljoni ASV dolāri.

Sala ir īpaša ne tikai ar to, ka tā ir neticami skaista un atrodas eksotiskā vietā, bet reiz uz tās ir filmēts televīzijas kanāla "HGTV" raidījums.

Salu ar nosaukumu "Pretty Joe Rock", kas zināma arī kā "Sea Shell Key" sala, izlikta pārdošanā par 2,5 miljoniem dolāru vietnē, kas līdzīga mūsu pašu ss.com, bet tur tiek pārdotas salas.

Sludinājumā teikts, ka pārdošanā izliktā sala ir izcila, lai to iegādātos un padarītu par savu privāto svētnīcu.

853,77 kvadrātmetru lielā sala 2014. gadā tika iemūžināta "HGTV" raidījumā "Buying the Beach". Tajā laikā uz salas atradās neliels privātīpašums, kas 2017. gadā pateicoties viesuļvētrai Irma tika iznīcināts.

"Šeit tiek plānots būvēt pavisam jaunu vienģimenes māju, no kuras pavērsies iespaidīgs skats uz Meksikas līci un neticamajiem saulrietiem," teikts sludinājumā. Uz salas ir pieejamas arī visas ērtības - eletrība un tīrs ūdens.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais