Pārdevēja kļūdas dēļ pircējs kļūst stāvus bagāts

© unsplash.com

60 gadus vecais Maikls Sopejstals no Mičigānas, ASV, ir kaislīgs loteriju pircējs. Vīrietis cerēja, ka reiz viņam izdosies savā īpašumā iegūt lielu naudas laimestu, bet viņš negadīja, ka tas notiks nejaušas pārdevēja kļūdas dēļ, vēsta "UPI".

Maikls atklāj, ka viņam ir izveidojusies kāda īpaša tradīcija. Viņš ik pēc pāris nedēļām dodas uz Mičigānu, lai darītu divas lietas.

Viņš vienmēr ietur maltīti savā iecienītākajā restorāna un pēc tam dodas nopirkt loterijas "Lucky for Life" biļeti.

"Es ierados Mičiganā ik pēc dažām nedēļām, lai paēstu savā iecienītākajā restorānā, un vienmēr nopērku Lucky for Life biļeti uz 10 vai 20 izlozēm. Es jautāju pārdevējam biļeti uz 10 izlozēm, bet viņš nejauši izdrukāja 10 biļetes uz vienu izlozi."

Maikls nolēma pārdevēju neapgrūtināt un tāpat iegādāties kļūdani izdrukātās loterijas biļetes.

Beigu beigās izrādījās, ka pateicoties pārdevēja pieļautajai kļūdai vīrietis kļuva stāvus bagāts. Viņa iegūtais laimests ir neticami liels. Viņš turpmāk ik gadu līdz mūža beigām no loterijas pārstāvjiem saņems 25 000 ASV dolārus.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais