Ārsts nosauc pazīmes, kas liecina par alkohola atkarību

© pexels.com

Lielbritānijas Nacionālā veselības dienesta ārsts nosauc piecas pazīmes, kas var liecināt par to, ka jums ir problēmas ar alkoholu, vēsta "Daily Star".

Daudzi cilvēki mēdz laiku pa laikam dažādu iemeslu vadīti pacelt alkohola glāzīti.

Ja tas tiek darīt normas robežās, tad ārsts min, ka nav nepieciešams satraukties.

Tomēr, ja alkohola lietošana ietekmē jūsu labsajūtu, ir laiks domāt par atteikšanos no tā.

Lielbritānijas Nacionālā veselības dienesta mediķis Deivs Nikhols nosauc pazīmes, kurām nepieciešams pievērst uzmanību. Ja zemāk noradītās pazīmes jūs varat attiecināt uz sevi, tad, iespējams, ka jums ir problēmas ar alkohola lietošanu.

Pazīmes, kurām ir jāpievērš uzmanība:

  • Katru dienu bez satraukuma lietojat alkoholu;
  • Regulāri visas dienas garumā varat lietot alkoholiskos dzērienus;
  • Spējat ar citiem socializēties vien tad, kad esat iedzēris;
  • Regulāri dzerat dienas laikā;
  • Jūs kaitina, ka citi cilvēki nedzer.

Ārsts norāda, ka alkoholisms iestājas tad, kad cilvēkam ir nevaldāma tieksme dzert. "Ķermenis ir atkarīgs no alkohola. Alkoholiķiem parasti rodas fiziski un psiholoģiski simptomi, kad viņi pārtrauc dzert." Viņš min, ka visbiežāk sastopamie simptomi ir sāpes vēderā, stress, trauksme, slikts ādas stāvoklis, miega traucējumi, aizkaitināmība un paaugstināts asinsspiediens. "Tie ir agrīnie simptomi, kas liecina, ka jums ir būtiski jāsamazina alkohola patēriņš."

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais