Populārs ārsts iesaka uzturā atteikties no viena produkta

© Kaspars Krafts/F64

Ārsts un televīzijas raidījumu vadītājs Aleksandrs Mjasņikovs sarunā ar medijiem aprakstīja, kā izskatās pareizs uzturs, vēsta TopNews.

Kā stāsta eksperts, galvenokārt no ikdienas uztura jāizslēdz transtaukskābes. Proti, nevajadzētu ēsts konditorejas izstrādājumus.

Veselīgā uzturā jāiekļauj 0,5 kg dārzeņu, tikpat daudz augļu, “nedaudz” zivju un piena produktu, kā arī pilngraudu produkti un “nedaudz” sarkanvīna.

Citiem vārdiem sakot, Mjasņikovs aprakstīja Vidusjūras diētu.

“Jāatsakās no saldajām kūkām... kas nes tikai pilnīgu ļaunumu,” saka ārsts.

Viņaprāt, veselīgs uzturs ir dzīvesveids, un pārtiku nevar iedalīt kaitīgajā vai veselīgajā. Un tie, kas katru dienu ēd saskaņā ar iepriekš minēto diētu, dažreiz var atļauties “ēst gan pelmeņus, gan kūku” - tas nekaitēs organismam.

Turklāt ārsts ir pārliecināts, ka veselīgu dzīvesveidu nevar uzskatīt par absolūtu.

Pēc viņa teiktā, tad rezultāts vairs nav veselīgs dzīvesveids, bet gan galējība, kurā tiek ievēroti noteikumi noteikumu dēļ.

Mjasņikovs uzskata, ka pareiza uztura un fizisko aktivitāšu uzturēšanai jābūt dabiskai, nevis mākslīgai.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais