Kāds veselības "brīnumdzēriens" būtu jādzer katram?

© Ģirts Ozoliņš/F64

Tikai pāris karotes medus visparastāko silto ūdeni var pārvērst par maģisku veselības un skaistuma dzērienu, raksta Thevoicemag.

Izrādās, ka šim medus kokteilim ir mūsu asins plazmai tuvs sastāvs. Tas tieši mijiedarbojas ar limfu, un tā minerālvielas un fermenti tiek nekavējoties un bez jebkādiem šķēršļiem nogādāti visās ķermeņa šūnās.

Regulāri dzerot ūdeni ar medu, pozitīvas pārmaiņas būs manāmas jau pavisam drīz. Pirmkārt, tas paātrina vielmaiņu un izvada toksīnus no ķermeņa, kas paātrina svara zaudēšanas procesu.

Otrkārt, ūdens ar medu stiprinās zarnu motoriku un palīdzēs aizmirst par aizcietējumiem. Treškārt, šis dzēriens samazinās slodzi uz sirds un asinsvadu sistēmu un nomierinās nervus.

Medus ūdens ir ideāli piemērots rudenim, jo ​​tam piemīt pretsēnīšu un antibakteriāla iedarbība. Tas nozīmē, ka dziedinošais dzēriens cīnīsies ar jebkuru infekciju.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.