Piedzīvo teju panikas lēkmi - rīdzinieci šokē ziņa par lielu laimestu

© F64

Laimēt 10 006 eiro dažas dienas pirms atvaļinājuma ? Tieši tā gadījies kādai trīsdesmitgadniecei no Rīgas, kura jau nedēļas nogalē dosies sen lolotā ceļojumā, vēsta "latloto.lv".

Pirmajā brīdī sievietei šķitis, ka laimēti 16 eiro, bet tad ieskatījusies kārtīgāk un no prieka piedzīvojusi teju panikas lēkmi! Brīnišķīgo notikumu sieviete svinēs kopā ar vīru - jau sagādāts labs, dzirkstošs dzēriens. Savukārt pēc dažām dienām abi dosies svinēt dzīvi tālākā ceļojumā.

Ceļošana ir rīdzinieces hobijs, apceļota teju puspasaule un tieši turpmākajiem ceļojumiem plānots tērēt laimestu. Kā saka pati laimētāja - pieredze ir vislabākais, kur ieguldīt naudu.

Dažādās loterijās sieviete piedalījusies arī iepriekš, ir gadījies arī pabūt SuperBingo studijā un laimēt vairākus simtus eiro. Tomēr par lielāko laimestu dzīvē viņa sauc savu ģimeni un draugus, kā arī iespēju ceļot un iepazīt pasauli.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais