Neticami! Latvijas iedzīvotājs vienā mirklī kļūst stāvus bagāts

© F64

Tā vienā skaistā augusta dienā piepildījies trīsdesmit četrus gadus vecā Ziedoņa kvēlākais sapnis – laimēt loterijā, vēsta "latloto.lv".

Laimīgais rīdzinieks kādreiz loterijās piedalījies regulāri, taču tad atmetis ar roku, jo vērā ņemami laimesti nav gadījušies. Pēc pauzes gandrīz gada garumā, Ziedonis atkal sajutis īpaši spēcīgu vēlmi nopirkt dažas loterijas biļetes - latviskā vārda īpašnieka sirdij tuvākā ir tieši Simtgades loterija. Vienā no četrām biļetēm zem snovborda simbola atklājies lielais laimests.

Pirmās emocijas esot bijušas neaprakstāmas! Sākumā laimestam esot bijis ļoti grūti noticēt, skrējis pie draudzenes, lai kopā pārskaitītu nulles. Vēlāk, kad laimests jau noformēts, Ziedonis pa īstam sapratis notikušo - pirmo reizi dzīvē ir iespēja atļauties kaut ko vairāk!

“Jau kādu laiku man šķiet, ka dzīvē ir sākusies baltā strīpa, un šis ir vēl viens apliecinājums”, stāsta laimētājs, uzsverot, ka dzīvē ir svarīgi nesamierināties ar esošo, bet cītīgi strādāt un tiekties pēc labākas dzīves. Laimestu jau nolemts tērēt jauna mājokļa iegādei.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais