Diskusija tviterī: Kurš mūsdienās ir spējīgs apmaksāt zobārstu pakalpojumus?

© Pixabay

Anekdotē par to, ka, ejot pie zobārsta mūsdienās nav bailes no sāpēm, bet gan rēķina, ko speciālists izrakstīs, ir liela daļa taisnības. Cenas, it sevišķi Rīgā, ir iespaidīgas! Par to arī aizsākusies diskusija "Twitter".

"Kurš mūsdienās ir spējīgs apmaksāt zobārstu pakalpojumus?" vietnē "Twitter" taujā Kaija.

Inga: Kad es par to šeit esmu atļāvusies ieminēties, ka pati vēl to varu, bet pat ar salīdzinoši labiem zobiem un 1x gadā ček, plus 2x higiēna, tas IR dārgi. Tāpēc nav jābrīnās, ka daudzi apmeklē tikai, ja ļoti sāp,tad vienmēr te uzrodas kāds, kas apgalvo, ka nepavisam nav dārgi

Kaija: Es tagad laboju vienu sāpošo zobu. Nerva izraušana, kanàlu tīrīšana jau 220 eiro. Vèl būs pildīšana un plombe...

Rudens: Ar salīdzinoši labiem zobiem šobrīd gaidu labākus laikus, lai salabotu priekšzobam nolūzušu stūri. Vīrs, kuram mutē ir kapsēta, iemācījies runāt, muti neatverot, bet atteicies, jo viņam sarēķināja 3000 + eiro.

Arved: Par laimi man šeit apdrošināšanā ir iekļauts zobārsts, ilgu laiku izlaidu dēļ cenām.

Mairis: Es jau meklēju info uz Turcijas zobārstniecības tūrismu.

Ērika: Ja būtu viena tad pat varētu nesapņot, bet par cik ar draugu esam divatā tad ir nedaudz vieglāk, tāpat ļoti jāplāno finanses, bet kopš februāra sāku labot savus zobus, eju vismaz 2x mēnesī pie zobārsta, katra vizīte virs 100 eiro un būs vēl implanti jāliek

Paula: Biju pie zobārsta ar sāpošu zobu, tīrija kanālus. Ar to vienu zobu gāju 4 vai 5 reizes un galā samaksāju ap 600 eiro. Priecājos, ka ir veselības apdrošināšana no darba, ap 250-300 eiro dabuju atpakaļ.

EA: Es nokritu no riteņa, izsitu zobu, viens kronis 800 eiro

Dainis: Vai ne?! Man nepareizu sakodienu 3 gadu laikā solīja izlabot par 11 000€ eiro.

Svarīgākais