Kas par veiksmi! Sieviete Kurzemē laimē auto un vairākkārt naudu

© F64

Loterijas biļete kādai 50 gadus vecai sievietei no Dienvidkurzemes, kura strādā finanšu nozarē, atnesusi laimestu 10 000 eiro apmērā, vēsta "latloto.lv".

Kā izrādās, pirmais veiksmes stāsts piedzīvots pirms kāda laika citā loterijā, kurā viņa bija laimējusi automašīnu.

“Baudīju atvaļinājumu un iedomājos, ka varētu nopirkt momentloterijas biļeti. Lēmu par labu Simtgadei - iegādājos vienu Simtgades loterijas biļeti, kurā atklāju 5 eiro laimestu. Par laimēto naudu iegādājos vēl vienu Simtgadi,” stāsta veiksminiece, “uzklikšķināju Atvērt biļeti, uz ekrāna parādījās 10 000 eiro laimests.”

Veiksminiece esot ļoti priecājusies par laimestu, “šķiet, ka man ir laimīga roka - divas loterijas biļetes izrādījušās veiksmīgas.”

Ziņu par 10 000 eiro laimestu laimētāja esot atklājusi tikai ģimenei. “Vēl nezinu, kā tērēšu laimestu, taču daļu no tā jau esmu noziedojusi labiem mērķiem,” atzīst veiksminiece.

“Mana vislielākā aizraušanās ir dziedāšana, taču, šķiet, ka tagad būs jāmācās spēlēt šahs, jo tieši zem šaha simbola atklājies laimests,” smejas sieviete.

Dzīvesstils

Narkologs psihiatrs Ruslans Isajevs pastāstīja par stipro alkoholisko dzērienu ietekmi uz aknām. Pēc speciālista teiktā, starp stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem aknām vismazāk kaitē rums - precīzāk, tas uz tām iedarbojas mazāk agresīvi, salīdzinot ar citiem dzērieniem. Viņš arī izcēla tekilu, vēsta "Medikforum".

Svarīgākais