Šīm horoskopa zīmēm maijā krasi mainīsies dzīve

© Lauris Aizupietis/F64

Astrologi ir izveidojuši astroloģisko prognozi Zodiaka zīmēm 2023. gada maijam. Zvaigznes vēsta, ka viens no svarīgākajiem notikumiem maijā bija pilnmēness 5. maijā, kas turpmāk ietekmēs jo īpaši trīs horoskopa zīmju pārstāvju dzīvi, raksta UNIAN.

Vēzis


Vēžiem pilnmēness viesīs izmaiņas saistībā ar mājokli. Viņi var nolemt pārcelties uz jaunu dzīvokli vai jaunu māju. Zvaigznes iesaka nepieņemt nekādus lēmumus vismaz līdz 21. maijam, taču domāt, spriest un plānot var.

Jaunava

Jaunavas var nolemt mainīt nodarbošanos. Tāpat pilnmēness viņām var veicināt jaunas karjeras iespējas, pat nemainot profesiju - var tikt piedāvāts jauns darbs vai paaugstinājums amatā.

Strēlnieks


Strēlniekiem ir jāsagatavojas pārmaiņām personīgajā dzīvē. Tas var būt gan bildinājums, gan šķiršanās. Zvaigznes vēsta, ka Strēlniekiem maijā būs daudz saspringtu brīžu, kas būs izšķiroši, mainot dzīvi uz "pirms" un "pēc".

Dzīvesstils

Narkologs psihiatrs Ruslans Isajevs pastāstīja par stipro alkoholisko dzērienu ietekmi uz aknām. Pēc speciālista teiktā, starp stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem aknām vismazāk kaitē rums - precīzāk, tas uz tām iedarbojas mazāk agresīvi, salīdzinot ar citiem dzērieniem. Viņš arī izcēla tekilu, vēsta "Medikforum".

Svarīgākais