Latviešu astrologs brīdina par problēmām banku sektorā; ko darīt ar savu naudu?

© F64

Astrologs Valters Šulcs pievērsis uzmanību problēmām banku sektorā, ko nodēvējis par pēdējā laika aktuālāko raizi.

Astrologs norāda, ka banku nedienu iemesls nav kāda liela kopīga problēma.

"Banku nedienas ir pēdējā laika aktuālākā raize. Varētu likties, ka ir kāds kopīgs vilnis, taču iemesli - samilzušās problēmas katrai citas. Plūtona pāreja Ūdensvīrā šīs lietas intensificēja, savukārt Jupiters Aunā šobrīd dzen lietas strauji uz priekšu," viņš raksta mikroblogošanas vietnē Twitter.

Šulcs domā, ka lielākās problēmas gaidāmas aprīļa otrajā pusē. Spriežot pēc viņa rakstītā, aprīļa otraja pusē - maijā ir jāuzmanās no nepārdomātiem finanšu lēmumiem.

"Manā ieskatā lielākais trādirīdis banku sektorā varētu būt pēc 20.04. Saules aptumsums + 21.04. kārtējais Dižčiks. Šis kokteilis, aprīļa beigās - maijā var ļaudis padarīt nevērīgus, neapdomīgus - nepārdomāti, histēriski finanšu lēmumi tālāk var eksplodēt kā Jupitera Plūtona spriedze maijā."

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais