Horoskopa zīmes, kas neesot radītas ģimenes dzīvei

© Lauris Aizupietis/F64

Ir zodiaka zīmes, kas laulībā neizceļas ar uzticību, raksta Telegraf.

Ūdensvīrs


Ūdensvīri necenšas uzturēt attiecības, ja ir zaudējuši jebkādu interesi par partneri. Ja jūtas apdzisušas, šīs zīmes pārstāvji nebaidās sāpināt un vienkārši aiziet bez paskaidrojumiem. Ūdensvīri ir ļoti mīļi, tāpēc viegli atrod sev jaunu pielūgsmes objektu.

Lauva

Lauvas ir iedomīgas un savtīgas. Viņi ir pieraduši prasīt no citiem lielu uzmanību, tāpēc attiecībās viņi nav nekāda Dieva dāvana. Bieži viņi arī idealizē izredzēto, bet pēc tam cieš nepamatotu cerību dēļ. Lauvas var aizrauties ar nodevību, bet nezina, kā to ilgu laiku slēpt.

Svari


Svari bieži šaubās par savas izvēles pareizību attiecībā uz partneri. Viņi bieži iemīlas slepeni no vīra vai sievas un pēc tam nezina, kuru izvēlēties. Gaidīt uzticību no Svariem nav tā vērts.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais