"Man alga 11 000, bet piemaksu nav," sacītais TV ēterā izsauc diskusiju vētru

© Romāns KOKŠAROVS, F64 Photo Agency

No 1. janvāra minimālā alga Latvijā pieaugusi no līdzšinējiem 500 eiro līdz 620 eiro mēnesī. Taču tās ir kapeikas, salīdzinot, piemēram, ar AS "Augstsprieguma tīkls" valdes priekšsēdētājas Guntas Jēkabsones ienākumiem.

Jāņa Dombura raidījumā “Kas notiek Latvijā?" viņa sacīja:

Poksis: Nabadzīte ...bez piemaksām jāiztiek...

Mikipele: Tikai 1,5x vairāk,kā valsts premjerministram,kuram,laikam,ir mazāka atbildība.

Evita: Kāds ir Latvijas veiksmes stāsts,ar ko šī kundze ir tik unikāla,ka saņem vidēji 10x lielāku algu?!Augstskolas vienas.Neesmu dzirdējusi,ka būtu milzīgs pienesums vai vispār kāda no viņas tautsaimniecībai.Tur vispār šķita kā paralēlās pasaules viesi studijā 1.

Gatis: Diez kāds ir atbildības līmenis saņemot šādu algu? Cik lieli ir privātie riski strādājot tajā amatā un par tik milzīgu summu? Un kāds ir pienesums sabiedrībai, kas ir sasniegts pēdējos piecos gados? Kādu amatu viņa vispār ieņem?

JaujasKrasts: Nu tas vismaz izskaidro pieaugošos elektrības tarifus.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais