Noskaidrots, kurās pilsētās tūristi viļas visbiežāk

© pixabay.com

Balstoties uz ceļotāju tiešsaistes atsauksmju analīzi dažādās platformās, ir noteiktas visvairāk pārvērtētās pilsētas pasaulē, vēsta unian.net.

Kā ziņo „The Independent”, reitinga augšgalā ir Taizemes galvapilsēta Bangkoka. Iespējamība, ka ceļotāji jutīsies vīlušies pēc Taizemes galvaspilsētas apmeklējuma tika lēsta 16,6% gadījumu. Vienlaikus Khaosan Street, kas ir visas pasaules "mugursomnieku meka" - , cilvēku kuri meklē lētas naktsmītnes un izklaidi katrai gaumei, ir atzīta par vietu, kurā tūristi viļas visbieām.

Otrajā vietā ierindojās Turcijas pludmales kūrorts Antālija, kurā viļas ap 16,5% tūristu. Tam seko Singapūra ar 15,8% neapmierināto. Saskaņā ar analīzi vislielāko vilšanos šajās pilsētās sagādā ūdens atrakciju parks „Water Planet” un divus kilometrus garā „Orchard Road” iepirkšanās iela.

Pirmo piecinieku noslēdz Vācijas pilsēta Minhene un Itālijas pilsēta Rimini, kuru piedāvājumā attiecīgi viļas 15,7% un 14,2% pilsētas viesu. Pirmajā desmitniekā iekļuvusi arī Londona un Parīze, kuras dalīja astoto vietu ar 13,8% iespēju sagādāt tūristiem vilšanos. Apvienotās Karalistes galvaspilsētā atrakcija, kas, visticamāk, lika apmeklētājiem vēlēties vairāk, bija panorāmas rats „London Eye”, bet Francijas galvaspilsētā - bohēmiskais Monmartras rajons.

Top 10 pilsētas, kurās tūristi būs vīlušies: 1. Bangkoka, Taizeme (16,6%) 2. Antālija, Turcija (16,5%) 3. Singapūra (15,8%) 4. Minhene, Vācija (15,7%) 5. Rimini, Itālija (14,2%) 6-7. Maiami, ASV (13,9%) 6-7. Mumbaja, Indija (13,9%) 8-9. Londona, Lielbritānija (13,8%) 8-9. Parīze, Francija (13,8%) 10. Tokija, Japāna (13,6%)

Svarīgākais