Kulbergs aizkustināts par pārdevēju rīcību divos Latvijas veikalos

© Romāns Kokšarovs/F64

Andris Kulbergs "Twitter" ievietojis netipisku ierakstu, sakot, ka ir arī labi ļaudis Latvijā.

Visiem zināms, ka "Twitter" ieraksti visbiežāk ir negatīvi, problēmu akcentējoši vai gluži sadzīviski. Deputāta Andra Kulberga ievietotais ieraksts šai videi ir netipisks, uz ko norāda arī ieraksta komentētāji:

"Prieks, ka ir forši cilvēki Latvijā. Tikko "Bodē", redzot, ka esmu ar kruķiem, pārdevējs man staigāja līdzi ar groziņu un palīdzēja iepirkties un pat līdz mašīnai aiznesa .Pirms nedēļas Mežciema "Lidl" darbinieks arī redzot kā mocos man līdz parkingam aiznesa maisiņus. Ir labi cilvēki mums."

Komentētājiem šāda ziņa ir pārsteigums. Kaspars: "Man šķiet jūs neprotat twiteri. Šeit drīkst tikai žēloties un bažīties."

Kritikis: "Nez vai tie pārdevēji tā darītu, ja zinātu, par cik deputāti sev palielināja algas? Viņš to groziņu Jums galvā uzmauktu."

Skaidris: "Viņi zināja, ka esi deputāts un viņus atcerēsies. Šlesaks pat sava šofera dēlu atcerējās."

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.