Kas ir teju vienīgais pārtikas produkts Latvijā, kam samazinājusies cena?

© F64

2022. gadā tika sākts karš Ukrainā, Latvijā ieradās un turpina ierasties kara bēgļi, no veikalu plauktiem sankciju dēļ pazudušas preces no Krievijas un Baltkrievijas. Šo notikumu ietekmē ievērojami augušas cenas, vēstīts raidījumā "Bez Tabu", kas pētīja cenu izmaiņas Latvijas veikalos.

Latvijas Tirgotāju asociācijā secina, ka, salīdzinot ar 2021. un 2020. gadu cenas pieaugušas teju visam.

Taču ir viens izņēmums. Lai gan pavisam nedaudz, bet cena kritusies sulām un tām pielīdzinātajiem dzērieniem.

Ar ko tas skaidrojams? To Latvijas Tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Henriks Danusēvičs nezinot, vien skaidro, ka iespējams ražotājiem bijusi sulas koncentrāta pārprodukcija.

Viņš arī prognozē, ka cenu stabilizācijai 2023. gadā, ir jānotiek, jo tirgus palēnām nomierinās, taču vēl esot jautājums, kas notiks ar kopējo ekonomisko situāciju valstī.

Dzīvesstils

Bijusī Ukrainas TV galvenā redaktore Lelija Boravļeva savulaik bijusi populārā šova “Izmeklēšanu vada ekstrasensi” redaktore, kurā cilvēki ar ezotēriskām spējām mēģināja noskaidrot patiesību par kādu konkrētu notikumu. Tomēr ap šo raidījumu klīst diezgan daudz baumu. Daži ir patiesi pārliecināti, ka tā ir taisnība, bet citi, ka šovs ir iestudējums, vēsta Unian.net.