Cilvēki pārsteigti par Daugavpils restorāna labierīcībās redzēto

© Pixabay

"Ērtību augstākā līga," vietnē "Twiiter" raksta Oskars, kurš bildē iemūžinājis skatu, ko pamanījis Daugavpils restorāna labierīcībās.

Kaspars: Lai atbalstītu galvu, kamēr čurā.

Oskars: Šo vajadzēja pateikt izsmalcinātāk, atsaukties uz haiku, kurā samurajs čurāja pļavā, ar strūklu atbalstījies pret visumu un tā

Balc: izcili!!!!!!!!!

Oskars: Esmu bijis vairākos mišelina kategorijas restorānos,bet neko vairāk par siltiem un mitriem dvielīšiem tualetēs tur nepiedāvā. Ir, kur augt.

Dana: Jūs tiešām tā atbalstāt sevi? Pirmo reizi ko tādu redzu, nu, es domāju bildi,protams, jo bieži pa jūsu tubenēm vazāties nesanāk Tomēr gribu precizēt, tas spilventiņš pierei domāts vai brīvajai rokai?

Oskars: Pierei, pierei! Atbalsta punkts ir svarīgs :)

Guntis: Ha! Vēl aizvien ! Pēdējo reizi to izmantoju pirms gadiem 17 laikam. Vecie, labie spilventiņi

Edgars: Sena funkcionālā dizaina fīča, ierasti novērota pabos. Nenovērtējami!

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais