Zinātnieki atklāj pārsteidzošu faktu par alu

© unsplash.com

Zinātnieki veikuši jaunu pētījumu par alu. Tajā noskaidrots, ka šis dzēriens var atstāt pozitīvu iespaidu uz veselību, vēstīts "The Sun".

Zinātnieki veica pētījumu, kurā piedalījās teju 25 000 cilvēku, kas vecāki par 60 gadiem.

Tika analizēti viņu alus dzeršanas paradumi un kā šis dzēriens ietekmējis viņu veselību.

Atklājās, ka tiem cilvēkiem, kuri regulāri, mazos daudzumus, dzer alu, pastāv mazāks demences risks. Jeb demences risks pazeminās par 38%.

Zinātnieki apgalvo, ka šāds neliels alus patēriņš, var sniegt labumu sirdij, kā rezultātā var samazināties demences risks.

Pētniece Luīze Mūtone no Jaundienvidvelses Universitātes Austrālijā atzīst: "Izdzerot 40 gramus [alus] dienā, pastāv mazāks demences risks, ja salīdzina to ar atteikšanos [no alus] visa mūža garumā."

“Rezultāti parādīja, ka cilvēkiem, kuri nekad nav lietojuši alkoholu, bija lielāka iespēja saslimt ar demenci nekā tiem, kuri to lietoja. Šie rezultāti atbilst iepriekš veiktajiem pētījumiem par šo tēmu, kas arī parādīja, ka liels alkohola patēriņš, kā arī nedzeršana, var būt saistīts ar lielāku demences risku," norāda Sāra Imarisio, Lielbritānijas Alcheimera pētījumu vadītāja.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais