Astrologi nosauc trīs kaitinošākās zodiaka zīmes

© pexels.com

Portāla "Best life online" astrologi izceļ trīs pašas kaitinošakās zodiaka zīmes.

1. Vēzis

Vēžiem pašiem to nemaz neapjaušot sanāk ļoti viegli nokaitināt citus. Viņi to nedara apzināti. Viņu emocionāla daba dažkārt citiem var šķist apgrūtinošana. Īpaši tiem cilvēkiem, kuri ir ļoti tuvi Vēžiem. Viņiem strauji mēdz mainīties garastāvoklis. Vienu brīdi viss var būt labi, citā - viss slikti.

2. Ūdensvīrs

Lai arī pēc astrologu domām Ūdensvīri ir visgudrākā zodiaka zīme, viņu dažkārt pretrunīgā personība var kaitināt citus. Reizēm viņu vēlme darīt visu pa savam, neklausoties citu padomos, var šķist ļoti kaitinoša. Ūdensvīri ir ļoti pašpārliecināti un nekad nav gatavi mainīties. Viņi uzskata, ka jāmainās citiem, ja viņus kaut kas neapmierina.

3. Dvīņi

Pārāk ilga laika pavadīšana ar Dvīņiem citiem var būt ļoti nogurdinoša. Dvīņi ir cilvēki ballītes. Viņiem nemitīgi ir nepieciešama "izklaide", viņi ir ļoti aktīvi un neremdināmi. Tas citus cilvēkus var nogurdināt un reizē nokaitnāt, jo Dvīņiem nekad nav miera.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais