100 gadus veca sieviete atklāj pārsteidzošu ilgmūžības noslēpumu

© Ilze Zvēra/F64

Austrālijā 100 gadus veca sieviete nosvinēja savu jubileju un dalījās ar neparastu savas ilgmūžības noslēpumu. Par to ziņo Australian Seniors News.

Džoisa Mārla no Kvīnslendas štata atzīmēja savu simtgadi punktu 2022. gada 13. februārī. Savas ilgās dzīves laikā austrāliete paguva strādāt Kvīnslendas Nodokļu departamentā Brisbenā, brīvprātīgo organizācijā, kas palīdz veterāniem, un par skolotāju viņas dzimtajā skolā.

Mārlai jau kopš bērnības patika aktīvs dzīvesveids: doties pārgājienos, dejot, spēlēt tenisu un boulingu, taču par savas ilgmūžības noslēpumu sieviete nosaukusi mierīgu attieksmi pret jebkādiem dzīves konfliktiem.

Viņa ieteica neturēt sirdī pārmetumus un katru dienu dzīvot vienai dienai. "Neuztraucieties par to, kas var nenotikt," savu kredo atklāja sieviete.

Par savu galveno vērtību pensionāre nosauca savus trīs bērnus, trīs mazbērnus un sešus mazmazbērnus, kuri viņu vienmēr atbalsta.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais