FOTO, VIDEO: "Jūtamies lepni!" Skatītāji Latvijā sajūsmināti par mūsu olimpiešiem un viņu tērpiem

© Ekrānuzņēmums/tiešraide LTV

Latvijas delegācija Pekinas olimpisko spēļu atklāšanā iesoļoja sniegbaltos tērpos. Sociālo tīklu lietotāji pauž sajūsmu par mūsu olimpiešu tērpiem.

"Sajutos kā ziemas sporta veidu lielvalsts pilsone, ieraugot lielo un priecīgo Latvijas delegāciju Beidžinā. Tik laba sajūta!," mikroblogošanas vietnē "Twitter" raksta publiciste, Neatkarīgās žurnāliste Elita Veidemane.

"Mūsējie Olimpieši izskatījās ļoti skaisti!" ar sajūsmu dalās arī pasaulē labākais bārmenis Andris Reizenbergs.

Šeit Daniela Fogeļa noķertie fotomirkļi:

Līdzīgu vērtējumu snieguši arī citi atklāšanas ceremonijas skatītāji. Šīs emocijas ir pilnīgi pretējas tām, ko skatītāji pauda pēc Tokijas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas noskatīšanās: Kauns, cik šausmīgi tērpi! Soctīklos pauž neapmierinātību ar Latvijas delegācijas izskatu

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.

Svarīgākais