Nosaukti produkti, kurus esot bīstami iegādāties veikalos

© pexels.com

Uztura speciāliste Anna Drobiševa nosaukusi produktus, kurus nevajadzētu iegādāties veikalos.

Kā pirmo viņa min pasterizēto pienu.

"Pasterizācija pārveido piena proteīnu, mūsu ķermenis to neatpazīst un uzbrūk kā ienaidniekam. Tieši pasterizācijas dēļ 75% iedzīvotāju nepanes laktozi," uztura speciālisti citē "hronika.info".

Kā nākamo viņa min rafinētas un dezoderētas eļļas, kuras esot spēcīgs kancerogēns. To molekulārā struktūra atgādinot plastmasu.

Šādu produktu lietošana izraisot aterosklerozi, pauž A. Drobiševa.

Tālāk seko jogurti ar pievienoto cukuru, kas esot "bezjēdzīgs" produkts un varot izraisīt aptaukošanos. Tāpat viņa iesaka nepirkt ātri pagatavojamus graudaugus, kuros neesot šķiedrvielu.

Speciāliste uzskata, ka veikalos nopērkamā vistas gaļa nav saistīta ar veselīgu uzturu, jo to pilda ar cāļu hormoniem un antibiotikām. Turklāt tā ir ērta vide patogēniem mikroorganismiem, kas spēj izdzīvot pat sasaluši.

Vēl tiek minētas sulas, kurās ir daudz konservantu un cukura.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.