Astroloģe atklāj ko interesantu par šo nedēļu

© Ekrānšāviņš

Krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar astroloģisko prognozi 2021. gada pēdējai nedēļai.

Astroloģe atzīmē, ka šīs nedēļas veiksmīgākās dienas ir pirmdiena, Vecgada vakars 31. decembrī, kā arī nedēļas nogale - 1. un 2. janvāris.

Tāpat astroloģe pastāsta, ka otrdiena, trešdiena un ceturtdiena ir piemērotas dienas finansiālo lietu kārstošanai - šajās dienās daudzi var saņemt ievērojamas naudas summas vai dārgas dāvanas.

Pirmdiena, piektdiena un svētdiena ir labas dienas sapulcēm, friziera apmeklējumam un kosmētiskām procedūrām.

T. Borša arī pastāsta, ka Vecgada vakarā Mēness atradīsies Strēlnieka zīmē un būs labvēlīgā aspektā ar Saturnu, kas liekot domāt, ka šos svētkus vislabāk atzīmēt kopā ar seniem draugiem, ģimeni vai citiem tuviem cilvēkiem. Venera signalizē, ka nesen iepazīti cilvēki var pievilt.

Nobeigumā astroloģe piemetina, ka 29. decembrī Jupiters iees Zivs zīmē, kas ir ļoti labvēlīgi šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem, jo Jupiters palīdzēs viņu pūliņos.

Dzīvesstils

Osteoporoze ir kaulu slimība, kas ievērojami palielina lūzumu risku. Osteoporozes izplatība pieaug līdz ar vecumu, īpaši sievietēm, kas vecākas par 50 gadiem. Ārsts Džeimss Topilovs, Hakensakas universitātes Medicīnas centra reimatoloģijas speciālists, pastāstīja "Parade", ka, lai novērstu šo slimību, ir jāēd siers.

Svarīgākais