Brīdina! Decembrī būs īpaši spēcīga magnētiskā vētra

Ilustratīvs attēls © F64

Speciālisti brīdina, ka decembrī gaidāmas spēcīgas un ilgstošas magnētiskās vētras, kas var negatīvi ietekmēt pašsajūtu.

Magnētiskā vētra, kas gaidāma 2021. gada 9.-13. decembrī, būs ilgtoša un spēcīga.

Tā sasniegs maksimumu 10. decembrī.

Pēc provizoriskiem datiem, šī būs mēneša spēcīgākā magnētiskā vētra un viena no spēcīgākajām magnētiskajām vētrām gadā: zinātnieki pieļauj, ka maksimumā tā sasniegs 7 balles. Pat veseli cilvēki jutīs tās ietekmi.

Magnētiskā vētra var ilgt no vairākām stundām līdz vairākām dienām. Šajā laikā notiek straujas magnētiskā lauka izmaiņas. Magnētisko vētru laikā var pasliktināties veselība, negatīvi ietekmēts sniegums un psiholoģiskais stāvoklis.

Gandrīz jebkurš cilvēks uz planētas vairāk vai mazāk var sajust magnētisko vētru ietekmi. Bet daži tās panes vieglāk, savukārt kāds šādos periodos nespēj neko darīt.

Tiesa gan, cilvēks var mazināt magnētisko vētru bīstamo ietekmi, ja iepriekš zina precīzus magnētisko vētru datumus un sagatavo savu organismu tām.

Magnētisko vētru laikā nav ieteicams:

ilgu laiku uzturēties saulē;
spēcīgas fiziskās aktivitātes, bet tajā pašā laikā viegli vingrinājumi nāks tikai par labu;
pārlieku daudz ēst taukainu pārtiku, sāļu ēdienu;
lietot alkoholu un smēķēt.

Dzīvesstils

Narkologs psihiatrs Ruslans Isajevs pastāstīja par stipro alkoholisko dzērienu ietekmi uz aknām. Pēc speciālista teiktā, starp stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem aknām vismazāk kaitē rums - precīzāk, tas uz tām iedarbojas mazāk agresīvi, salīdzinot ar citiem dzērieniem. Viņš arī izcēla tekilu, vēsta "Medikforum".

Svarīgākais