"Neviens negaida, ka viņi smagi saslims"; speciāliste par Covid-19 pacientiem ar viltotu vakcinācijas sertifikātu

© Oksana Džadana/F64

Valsts zinātniskā institūta "Bior" direktora vietniece Olga Valciņa kanāla TV24 raidījumā "Uz līnijas" norādījusi, ka nevakcinētie vismaz reizi saslimstot ar Covid-19.

"Tas ir likumsarkarīgi. Tam agri vai vēlu bija jānotiek. Agri vai vēlu nevakcinētie vismaz vienu reizi saslimst. Bez variantiem," norāda O. Valciņa.

Runājot par cilvēkiem, kuri iegādājušies viltotus vakcinācijas sertifikātus un saslimšanas gadījumā "bojā" statistiku, speciāliste norāda, ka šādi gadījumi "grauj visu kopējo uzticēšanos gan valstij, gan veselības aprūpei".

"Turklāt šādi cilvēki, piedodiet, nelikumīgi aizņem vietu pie ārstniecības personām tai brīdī, kad viņi tomēr saslimst, jo uz viņiem pat skatās citādāk. Neviens negaida, ka viņi smagi saslims," pauž speciāliste.

Dzīvesstils

Karstums apdraud cilvēku dzīvības visā pasaulē. Karstums ietekmē teju visas valstis. Saskaņā ar Eiropas Savienības klimata dienesta "Copernicus" datiem, katrs no pēdējiem 13 mēnešiem ir bijis karstākais novērojumu vēsturē. Vidējā gaisa temperatūra iepriekšējos 12 mēnešos arī bija vismaz par pusotru grādu augstāka nekā 1850.-1900. gada vidējā pirmsindustriālā laikmeta temperatūra, vēsta UNIAN.